
Підвіконник ПВХ Sauberg Classic колір білий глянець
- В наявності
- Код: SCl41-100
284 ₴/пог.м
- +380 (63) 635-33-35офіс багатоканальний
- +380 (50) 265-33-35офіс багатоканальний
- +380 (67) 317-33-35офіс багатоканальний
Підвіконник ПВХ Sauberg Classic колір білий глянець — білий класичний підвікочник із глянсовим покриттям, має відблиск.

Плюси та мінуси підвіконь Sauberg Classic білий глянець
Підошви Sauberg білий глянець від українського виробника — це поліпшена версія всім відомого бренда Openteck — краща міцність і якісніше покриття.

-
низька вартість;
-
приємний і дорогий зовнішній вигляд;
-
заокруглена форма носика, яка надає виробу візуальної м'якості;
-
посилена конструкція ребер жорсткості проти підвіконь Openteck;
-
простота в догляді;
-
вологостійкість;
-
стійкість до ультрафіолету.
Мінуси підвіконь Sauberg Classic:
-
у разі надмірного зусилля можуть залишатися подряпини;
-
низька стійкість покриття до гарячого (не рекомендуємо ставити гарячий посуд).
За дбайливого поводження підвіконня слугуватиме довго та тішитиме своїм красивим, насиченим кольором.
Розміри підвіконь Sauberg Classic
Підошви Sauberg виробляються завширшки від 100 до 600 мм, з кроком 50 мм. Максимальна довжина — 6000 мм. Товщина — 20 мм, висота носика 40 мм, товщина 20 мм.

В інтернет-магазині Comfort House ви можете замовити порізування під будь-який необхідний вам розмір.
Як купити підвіконня Sauberg білий глянець у Києві?
Купити підвіконня Sauberg білий глянець у Києві можна в нашому інтернет-магазині:
-
Оформивши замовлення через кошик. Для цього вам потрібно вказати необхідну довжину та ширину, а також дані для доставки або самовитяг. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер і уточнить деталі.
-
Зателефонувавши нам за телефонами, зазначеними на сайті.
У нас ви можете замовити послугу заміру підвіконь у Києві та передмісті, доставку та встановлення.


і Київської зони від 400 грн

Деливери, Новая почта.
Термін готовності підвіконня — 1 робочий день після оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Open Teck |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підвіконня |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Білий |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість частин | 1 |
- Ціна: 284 ₴/пог.м








