
Підконник Crystalit бельмонт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR55-150
464 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- +380 (63) 635-33-35офіс багатоканальний
- +380 (50) 265-33-35офіс багатоканальний
- +380 (67) 317-33-35офіс багатоканальний
Підконник Crystalit бельмонте — підвіконник у класичній формі, глянцевий німецьким elesgo покриттям. Ідеально вписується в дизайн будь-якого приміщення і чудово поєднується з білими пластиковими вікнами. Прямокутна капіносна поверхня (носік) виглядає строго, в той же час стильно і солідно, а кристальна, практично дзеркальна поверхня — це справжнє задоволення для самих полотен естету.
Переваги підвіконників Crystalit
Як вже було сказано вище, білий глянцевий підвіконник Crystalit вкритий Німецька elesgo плівкою. Це означає, що він найбільш захищений від подряпин і впливу ультрафіолетового проміння. Але це ще не всі переваги. Купивши підвіконник Crystalit, ви отримуєте наступне:
- Висока термостійкість;
- Довговічність (провідник обіцяє, що виріб прослужить 50-70 років);
- Екологічність і безпека.
- Міцна структура ребра жорсткості.
- Влагостійкість.
- Гарний, насичений колір.
Як купити Підоконник Crystalit бельмонті?
Для того, щоб купити підвіконник Crystalit бельмонті, виконайте декілька простих кроків:
- Зателефонуйте нам або додайте товар до смітника, вибравши потрібну довжину і ширину.
- Будь ласка, вкажіть ваші контактні дані і адресу доставки. Або позначте пункт самовивіз.
- Оплатіть товар, перерахувавши гроші на карту або готівкою в офісі.
- Визнайте дату доставки менеджером.




Якщо вам потрібна установа, наші майстри завжди до ваших послуг. Просто повідомте про це менеджеру. Також є послуга заміру і виїзду в Ірпень, Софіївська і Південна Борщаговка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crystalit |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підвіконня |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість частин | 1 |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура експлуатації | 75 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Elesgo |
- Ціна: 464 ₴/пог.м




