
Підвіконня пвх Fachmann мармур 200
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FN23-200
325 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- +380 (63) 635-33-35офіс багатоканальний
- +380 (50) 265-33-35офіс багатоканальний
- +380 (67) 317-33-35офіс багатоканальний
Підвіконня пвх Fachmann мармур — пластиковие підвіконня з матовий покриттям.
Характеристики підвіконня пвх Фахман
Характеристики підвіконня пвх Fachmann:
- Товщина основи 20 мм.
- Капінос: висота — 40 мм, ширина — 20 мм.
- Покриття: ПВХ-плівка.
- Поверхня гладка, матова.
- Ширина виробу: 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 мм.
- Максимальна 6000 мм.
Як купити підвіконня Фахман мармур
Купити пластиковий підвіконня Фахман мармур у Києві Ви можете зв'язавшись із нами за зазначеними телефонами або написати в месенджері. Також наш онлайн-консультант готовий допомогти Вам у виборі виробів і запропонує найкращі умови для швидкої та комфортної покупки. Звертайтеся в будь-якій, зручній, для Вас формі.
У нас Ви можете забрати підвіконня зі складу-видачі в місті Київ, за попереднім замовленням або замовити доставку на об'єкт.
Вирушаємо підвіконня Фахман Новою поштою, Делівері, САТ по Україні.
Надаємо послугу заміру та монтажу по Києву та Київській області під ключ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fachmann |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підвіконня |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість частин | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 200 |
- Ціна: 325 ₴/пог.м





