
Москітна сітка Антикішка Anvis
- В наявності
1 350 ₴/пог.м
- +380 (50) 265-33-35офіс багатоканальний
- +380 (67) 317-33-35офіс багатоканальний
Москітна сітка анти кішка — убезпечить хатнього улюбленця від випадання з вікна.

Також сітка захищає від проникнення комарів, мух і пуху. Невеликі розміри комірки сітки 1,1х1 мм зменшувати потрапляння пилу та бруду в приміщення, водночас виконує чудову вентиляцію. Комплектація сітки Premium класу: алюмінієва рама, металева сітка, неіржавкі кріплення, зручні металеві ручки, які не пересихають і не відпадуть згодом.
Переваги москітної сітки анти кішка




Ціни на антимоскітну сітку анти кішка в Україні

1350 грн/м.пог.


Купити москітну сітку анти кішка Київ

- зателефонуйте нам за зазначеними номерами на сайті;
- скористайтеся послугою "Перетелефонуйте мені", вкажіть свій контактний номер телефона і ми з Вами зв'яжемося;
- Використовуйте онлайн-консультанту;
- Зв'яжіть із нами в Viber, Telegram або WatsApp 067 599 95 25.
Самовивіз г. Київ, ул. Петра Запоріжка 11 В/3.
Доставка по Києву від 250 грн.
Доставка по Україні

Як виміряти москітну сітку, анти кішка на вікно
Для зняття розмірів Вам знадобиться рулетка:
- вимірюємо світловий отвір (він може бути за ущільнювачем або за пластиком від штапика до штапика, все залежить від того, на скільки перший втоплений у раму);
- знімаємо розміри за висотою (праворуч і зверху) і за шириною (зверху та знизу), оскільки рама може мати нерівності, розміри передаємо за меншим значенням;
- дані мають бути в роті до міліметра.

Замер.
Доставка.
Встановлення внутрішніх антимоскітних сіток безплатно, зовнішніх — 250 грн/шт, дверних — 400 грн/шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для вікон |
| Тип сітки | Рамна |
| Кількість стулок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина комірки сітки | 1 мм |
| Ширина комірки сітки | 1 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Кріплення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замір | є |
| Профіль | Z-Анвис |
| Доставка | є |
- Ціна: 1 350 ₴/пог.м






