Продавець 💎Comfort Hоuse✴️ віконна компанія розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
335 відгуків
promo_banner

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (63) 635-33-35
+380 (50) 265-33-35
Мережа компаній Comfort-Hоuse

ТОП-12 порад по ремонту балкона

Компанія Comfort-Hоuse щодня виконує роботи по ремонту балконів на протязі ось вже 15 років. Ми знаємо про це все, і готові поділитися з вами досвідом. Ось ТОП-12 корисних порад з ремонту балкона.

Поради по ремонту балконів

1. Якщо на вашому балконі вузьке підвіконня або він взагалі відсутній, зробіть винос балкона по підвіконню. Це зварювальна конструкція, яка кріпиться до парапету і дозволяє отримати широкий, функціональний підвіконня. На такий підвіконня не тільки помістяться вазони, його ще й можна буде використовувати в якості зручної стільниці. Рекомендована довжина виносу – 30-40 см вперед. P. S. Не забудьте добре утеплити винос пінополістиролом або пінопластом, а також обшити зовні і зсередини.

Винос балкона по підвіконню

2. Розширити корисну площу вузького балкона можна за допомогою виносу по підлозі. Винос на підлозі, на відміну від виносу по підвіконню – це вже розширення всієї внутрішньої площі балкона за допомогою металевих швелерів. Такий балкон можна буде використовувати в якості житлової кімнати, якщо добре його утеплити. Рекомендована довжина виносу 30-40 см вперед і з боків.

3. Для зовнішньої обшивки краще вибирати міцні матеріали, стійкі до механічних пошкоджень і поривів вітру. Таким матеріалом є сайдинг. Також він має багату кольорову палітру.

4. Якщо ви хочете заощадити на склінні балкона, вибирайте профіль вітчизняних виробників, він набагато дешевше закордонних. Основну роль в експлуатації металопластикової конструкції грає саме фурнітура. Використовуйте якісну німецьку чи австрійську фурнітуру.

5. Також не варто ставити двох - і трикамерний склопакет, якщо балкон ви не плануєте в майбутньому використовувати в якості житлового приміщення. Для того, щоб балкон виконував своє банальне функціональне призначення – був місцем для зберігання речей або звичайною курилкой, досить і однокамерного склопакета, нема чого витрачати гроші на двох - і трикамерний.

6. Для утеплення балкона вибирайте матеріал з високою щільністю, який не боїться вологи і перешкоджає утворенню конденсату. Ми рекомендуємо для стін пінополістирол, для підлоги – пінопласт.

7. Найбільш підходящі і довговічні матеріали для внутрішньої обробки – пластикова вагонка і дерево. Гіпсокартон підійде для балконів, суміщених з кімнатою і добре опалювальних.

8. Якщо ви вирощуєте вазони на підвіконні, ставте підвіконня по-міцніше, стійкі до впливу вологи, до прикладу Topalit або Werzalit.

Підвіконня Верзалит і Топалит

9. Подбайте про стельової установки сушарки для білизни на балконі, це зручне пристосування не займає багато місця і значно спрощує процес сушіння білизни.

10. При проведении электричества выбирайте энергосберегающие диодные лампочки. Они нагреваются так, как обычные, не портят обшивку, имеют более длительный срок службы и гарантию от 3 до 5 лет.

11. На пол желательно постелить линолиум, если вы собираетесь сушить вещи на балконе. Деревянный пол от влаги быстро придёт в негодность.

12. Устанавливая мебель на балконе, делайте её встроенной, она не занимает много места. В шкафу неплохо будет сделать одно вертикальное отделение, в нём удобно будет хранить удочки, лыжи и многое другое.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner