
Підвіконня пвх Fachmann золотий дуб 500
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FN37-500
814 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- +380 (63) 635-33-35офіс багатоканальний
- +380 (50) 265-33-35офіс багатоканальний
- +380 (67) 317-33-35офіс багатоканальний
Підвіконня пвх Fachmann золотий дуб — пластикове підвіконня – імітує дерев'яний малюнок. Це буде довговічне, стійке до вологи, легке у догляді пвх підвіконня за відносно не високою вартістю. Також стійкий до стирання.
Характеристики підвіконня пвх Фахман
Характеристики підвіконня пвх Fachmann:
- Товщина основи 20 мм.
- Капінос: висота — 40 мм, ширина — 20 мм.
- Покриття: ПВХ-плівка.
- Поверхня шорстка, матова.
- Ширина виробу: 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 мм.
- Максимальна 6000 мм.
Як купити підвіконня Фахман золотий дуб
Купити пластиковий підвіконня Фахман золотий дуб матовий у Києві Ви можете зв'язавшись із нами за зазначеними телефонами або написати в месенджері. Також наш онлайн-консультант готовий допомогти Вам у виборі виробів і запропонує найкращі умови для швидкої та комфортної покупки. Звертайтеся в будь-якій, зручній, для Вас формі.
У нас Ви можете забрати підвіконня зі складу-видачі в місті Київ, за попереднім замовленням або замовити доставку на об'єкт.
Вирушаємо підвіконня Фахман Новою поштою, Делівері, САТ по Україні.
Надаємо послугу заміру та монтажу по Києву та Київській області під ключ!
Дивитись нові товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fachmann |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підвіконня |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість частин | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 500 |
- Ціна: 814 ₴/пог.м





