
Підвіконня Crystalit білий 350 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CR41-350
1 084 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- +380 (63) 635-33-35офіс багатоканальний
- +380 (50) 265-33-35офіс багатоканальний
- +380 (67) 317-33-35офіс багатоканальний
Підвіконня Crystalit білий – класичний глянцеве підвіконня з німецьким elesgo покриттям. Ідеально вписується в дизайн будь-якого приміщення і відмінно поєднується з білими пластиковими вікнами. Прямокутний капінос (носик) виглядає строго і в той же час стильно і солідно, а кришталева, практично дзеркальна поверхня – це справжня насолода для самого вимогливо естета.
Переваги підвіконь Crystalit
Як вже було сказано вище, білий глянцевий підвіконня Crystalit покритий німецької elesgo плівкою. Це означає, що він максимально захищений від подряпин і впливу ультрафіолету. Але це ще не всі переваги. Купивши підвіконня Crystalit, ви отримуєте наступне:
- Висока термостійкість;
- Довговічність (виробник обіцяє, що виріб прослужить 50-70 років);
- Екологічність і безпека;
- Міцна структура, посилені ребра жорсткості;
- Вологостійкість;
- Красивий, насичений колір.
Як купити підвіконня Crystalit білий?
Для того, щоб купити підвіконня Crystalit білий, виконайте кілька простих кроків:
- Зателефонуйте нам або додайте товар в корзину, вибравши необхідну довжину і ширину.
- Вкажіть ваші контактні дані та адресу доставки. Або виберіть опцію самовивіз.
- Оплатіть товар, перерахувавши гроші на картку або готівкою в офісі.
- Узгодьте з менеджером дату доставки.




Якщо вам необхідна установка, наші майстри завжди до ваших послуг. Просто повідомте про це менеджера. Також є послуга виміру і виїзду в Ірпінь, Софіївська та Південна Борщагівка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crystalit |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підвіконня |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість частин | 1 |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура експлуатації | 75 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 350 мм |
| Покриття | Elesgo |
- Ціна: 1 084 ₴/пог.м




